Navigation path

Enterprise Europe Network
Current Calls

Current Calls

Information about current calls are found here.

The call texts and the guides for applicants are only available in English. A translation into other languages is not foreseen.

Znajdź najbliższy ośrodek kontaktowy

W języku polskim dostępna jest tylko strona główna. Skontaktuj się z miejscowym biurem Enterprise Europe Network, które udzieli Ci informacji na temat dostępnej pomocy.

Logo Enterprise Europe Network

Twój biznes jest naszym biznesem

Sieć Enterprise Europe Network pomaga małym firmom maksymalnie wykorzystać możliwości rynku ogólnoeuropejskiego. Dzięki współpracy z miejscowymi organizacjami przedsiębiorców możemy pomóc Ci w takich dziedzinach, jak:

Wyjście poza granice kraju

Rozwijaj swoją firmę na nowych rynkach.

Transfer technologii

Znajdź dla siebie technologię, która uzupełni Twoją działalność, albo partnera, który mógłby zastosować opracowaną przez Ciebie nowoczesną technologię.

Finansowanie i dostęp do funduszy

Dowiedz się na temat dostępnych źródeł finansowania europejskiego i złóż odpowiedni wniosek, w tym na FP7.

Porady prawne

Znajdź swoją ścieżkę w gąszczu przepisów i sposób na łatwiejszą sprzedaż produktów lub usług w innym kraju UE.

Usługi informacyjne

Zdobądź informacje o własności intelektualnej i patentach dzięki ścisłej współpracy z ekspertami i organizacjami specjalistycznymi.

 

Sieć Enterprise Europe Network, licząca blisko 600 organizacji członkowskich z ponad 50 krajów na terenie UE i poza nią, jest największą tego rodzaju siecią w Europie. Wśród organizacji znajdują się izby przemysłowo-handlowe, ośrodki technologiczne, uniwersytety i agencje rozwoju.

Zobacz jak możemy pomóc